Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Vanaf vandaag worden bij alle locaties van Sportbedrijf Kaag en Braassem Rookvrij borden opgehangen.

Samen werken we aan een rookvrije generatie waarin kinderen opgroeien tot vitale volwassenen.
Het rookvrij opgroeien van onze jeugd vinden wij belangrijk. Het inzetten op een rookvrije generatie kunnen wij niet alleen, maar doen we met elkaar!
Laten we met elkaar het goede voorbeeld geven aan onze jeugd.

Meer informatie over de rookvrije generatie?

In onderstaande filmpje leggen kinderlongarts LUMC Noor Rikkers, wethouder van de Gemeente Kaag en Braassem Petra van der Wereld en schoolcoördinator RKBS de Kiem Karin Schouten uit waarom wij werken aan een Rookvrij generatie binnen de gemeente Kaag en Braassem!

 

Gerelateerde berichten

Maatregelen Coronavirus

Maatregelen Coronavirus

Update: Woensdag 12 mei 2021   Als de cijfers blijven dalen, mogen de binnensport accommodaties vanaf woensdag 19 mei 2021 weer open!    Hoewel dit nog onder voorbehoud is, en er ongetwijfeld toegangsvoorwaarden en aanpassingen zullen volgen, kunnen wij niet wachten...

Vacature Receptionist M/V

Vacature Receptionist M/V

Vacature receptionist M/V 16 uur Ben jij gastvrij en klantgericht, heb je een gezonde dosis energie en voel jij je thuis in een Sportbedrijf? Dan zoeken wij jou! Sportbedrijf Kaag en Braassem is op korte termijn op zoek naar een receptionist die over goede contactuele...

Nieuwe zwembadprogrammering

Nieuwe zwembadprogrammering

Vanaf 31 augustus start het nieuwe zwembadseizoen. Daarbij gaat de nieuwe programmering van start! We starten ook weer met de aquasporten en ouder- en kindlessen!Let op: Tijden kunnen gewijzigd zijn. Ook geldt er een maximaal aantal deelnemers voor de lessen. Vooraf...