Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Vanaf vandaag worden bij alle locaties van Sportbedrijf Kaag en Braassem Rookvrij borden opgehangen.

Samen werken we aan een rookvrije generatie waarin kinderen opgroeien tot vitale volwassenen.
Het rookvrij opgroeien van onze jeugd vinden wij belangrijk. Het inzetten op een rookvrije generatie kunnen wij niet alleen, maar doen we met elkaar!
Laten we met elkaar het goede voorbeeld geven aan onze jeugd.

Meer informatie over de rookvrije generatie?

In onderstaande filmpje leggen kinderlongarts LUMC Noor Rikkers, wethouder van de Gemeente Kaag en Braassem Petra van der Wereld en schoolcoördinator RKBS de Kiem Karin Schouten uit waarom wij werken aan een Rookvrij generatie binnen de gemeente Kaag en Braassem!

 

Gerelateerde berichten

Zomervakantie 2021

Zomervakantie 2021

Yes, het is bijna zomervakantie (maandag 19 juli t/m zondag 29 augustus 2021)! Dat betekent zon, zwemmen, bewegen, relaxen en vooral genieten.In De Tweesprong kunt u dat allemaal. Kijk hieronder voor de openingstijden. Voor het banenzwemmen en vrijzwemmen dient u te...

Maatregelen Coronavirus

Maatregelen Coronavirus

Update: Zaterdag 19 juni 2021 Weer goed nieuws! Op zaterdag 26 juni wordt de volgende stap in het openingsplan genomen. De mogelijkheden voor sporten worden verder verruimd. Bijna alle beperkingen vervallen. Er geldt nog een aantal voorwaarden:  Mondkapjes zijn niet...

Nieuwe zwembadprogrammering

Nieuwe zwembadprogrammering

Vanaf 31 augustus start het nieuwe zwembadseizoen. Daarbij gaat de nieuwe programmering van start! We starten ook weer met de aquasporten en ouder- en kindlessen!Let op: Tijden kunnen gewijzigd zijn. Ook geldt er een maximaal aantal deelnemers voor de lessen. Vooraf...