Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Vanaf vandaag worden bij alle locaties van Sportbedrijf Kaag en Braassem Rookvrij borden opgehangen.

Samen werken we aan een rookvrije generatie waarin kinderen opgroeien tot vitale volwassenen.
Het rookvrij opgroeien van onze jeugd vinden wij belangrijk. Het inzetten op een rookvrije generatie kunnen wij niet alleen, maar doen we met elkaar!
Laten we met elkaar het goede voorbeeld geven aan onze jeugd.

Meer informatie over de rookvrije generatie?

In onderstaande filmpje leggen kinderlongarts LUMC Noor Rikkers, wethouder van de Gemeente Kaag en Braassem Petra van der Wereld en schoolcoördinator RKBS de Kiem Karin Schouten uit waarom wij werken aan een Rookvrij generatie binnen de gemeente Kaag en Braassem!

 

Gerelateerde berichten

Maatregelen Coronavirus

Maatregelen Coronavirus

Update: woensdag 24 februari 2021 SPORTBEDRIJF KAAG EN BRAASSEM BLIJFT GESLOTEN TOT 15 MAART 2021 In de persconferentie van dinsdag 23 februari 2021 is bekend gemaakt dat er op enkele vlakken enige verruiming mogelijk is. Zo is buitensporten voor jeugd en...

Nieuwe zwembadprogrammering

Nieuwe zwembadprogrammering

Vanaf 31 augustus start het nieuwe zwembadseizoen. Daarbij gaat de nieuwe programmering van start! We starten ook weer met de aquasporten en ouder- en kindlessen!Let op: Tijden kunnen gewijzigd zijn. Ook geldt er een maximaal aantal deelnemers voor de lessen. Vooraf...

Zomervakantie 2020

Zomervakantie 2020

Joepie, het is zomervakantie (zaterdag 18 juli t/m zondag 30 augustus) en we mogen weer gaan vrijzwemmen! Wel dient er geserveerd te worden en gaat het wat anders dan normaal. Bekijk hier alle informatie over de zomervakantie!Mocht u tijdens een tijdsblok halverwege...