Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Rookvrij Sportbedrijf Kaag en Braassem

Vanaf vandaag worden bij alle locaties van Sportbedrijf Kaag en Braassem Rookvrij borden opgehangen.

Samen werken we aan een rookvrije generatie waarin kinderen opgroeien tot vitale volwassenen.
Het rookvrij opgroeien van onze jeugd vinden wij belangrijk. Het inzetten op een rookvrije generatie kunnen wij niet alleen, maar doen we met elkaar!
Laten we met elkaar het goede voorbeeld geven aan onze jeugd.

Meer informatie over de rookvrije generatie?

In onderstaande filmpje leggen kinderlongarts LUMC Noor Rikkers, wethouder van de Gemeente Kaag en Braassem Petra van der Wereld en schoolcoördinator RKBS de Kiem Karin Schouten uit waarom wij werken aan een Rookvrij generatie binnen de gemeente Kaag en Braassem!

 

Gerelateerde berichten

Maatregelen Coronavirus

Maatregelen Coronavirus

Update: Dinsdag 27 november 2020 Vanaf 1 december 2020 geldt voor iedereen vanaf 13 jaar de landelijke verplichting om in publieke binnenruimtes een mondkapje te dragen. De mondkapplicht geldt in eerste instantie voor drie maanden, na die periode is verlenging...

Nieuwe zwembadprogrammering

Nieuwe zwembadprogrammering

Vanaf 31 augustus start het nieuwe zwembadseizoen. Daarbij gaat de nieuwe programmering van start! We starten ook weer met de aquasporten en ouder- en kindlessen!Let op: Tijden kunnen gewijzigd zijn. Ook geldt er een maximaal aantal deelnemers voor de lessen. Vooraf...

Zomervakantie 2020

Zomervakantie 2020

Joepie, het is zomervakantie (zaterdag 18 juli t/m zondag 30 augustus) en we mogen weer gaan vrijzwemmen! Wel dient er geserveerd te worden en gaat het wat anders dan normaal. Bekijk hier alle informatie over de zomervakantie!Mocht u tijdens een tijdsblok halverwege...